  • SRS-1-1.195
SRS-1-1.195
advertisement
Manufacturer No:
SRS-1-1.195
HK JDW NO:
100-SRS-1-1.195
Description:
Standoffs & Spacers Screw Spacer 1.195in PVC Grey
Step5Bar-code shipping tag
SRS-1-1.195
  • Length
    30.353mm
  • Length - Overall
    1.195 30.35mm
  • Diameter - Outside
    0.250 (6.35mm) 1/4
  • Diameter - Inside
    0.107 (2.72mm)
  • Between Board Height
    1.195 30.35mm