  • SRS-1-11MM
SRS-1-11MM
advertisement
Manufacturer No:
SRS-1-11MM
HK JDW NO:
100-SRS-1-11MM
Description:
Standoffs & Spacers Screw Spacer 11mm PVC Grey
Step5Bar-code shipping tag
SRS-1-11MM
    PVC
  • Published
    2009
  • Length
    10.9982mm
  • Length - Overall
    0.433 11.00mm
  • Diameter - Outside
    0.250 (6.35mm) 1/4
  • Diameter - Inside
    0.107 (2.72mm)
  • Between Board Height
    0.433 11.00mm