  • SST25WF020A-40I/W18G
SST25WF020A-40I/W18G
advertisement
Manufacturer No:
SST25WF020A-40I/W18G
HK JDW NO:
536-SST25WF020A-40I/W18G
Package:
Die
Description:
SST25 Memory IC SST25 Series
Step5Bar-code shipping tag
SST25WF020A-40I/W18G
  • Package / Case
    Die
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Voltage - Supply
    1.65V~1.95V
  • Memory Size
    2Mb 256K x 8
  • Clock Frequency
    40MHz