  • ST3R017B
ST3R017B
advertisement
Manufacturer No:
ST3R017B
Manufacturer:
US Sensor
HK JDW NO:
4775-ST3R017B
Package:
Datasheet:
ST3R017B
Description:
ICL 3 OHM 20% 17A 37.47MM
Step5Bar-code shipping tag
ST3R017B
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to ST3R017B.
  • Published
    2015
  • Tolerance
    20%
  • Lead Pitch
    7.62mm
  • Diameter
    37.465mm