  • SU203PR-K1.6
SU203PR-K1.6
advertisement
Manufacturer No:
SU203PR-K1.6
HK JDW NO:
17007-SU203PR-K1.6
Description:
Thermal Circuit Breaker, 3 Pole(s), 1.6A, 400VAC, Din Rail,