  • SY035M0220A3F-0815
SY035M0220A3F-0815
advertisement
Manufacturer No:
SY035M0220A3F-0815
HK JDW NO:
898-SY035M0220A3F-0815
Package:
Description:
Capacitor 20% Tape and Reel
Step5Bar-code shipping tag
SY035M0220A3F-0815
  • Capacitance Value
    220uF
  • ESR (Ohm)
    0.087
  • Maximum Impedance (Ohm)
    0.087@20°C@100kHz
  • IR (mA)
    840
  • Lifetime (h)
    3000
  • Terminal Pitch (mm)
    3.5
  • Wire Form
    Long Lead
  • Size (mm)
    8 X 15
  • Product Diameter (mm)
    8
  • Tolerance
    20%
  • Voltage
    35VDC