  • SYG-70CR-BA
SYG-70CR-BA
advertisement
Manufacturer No:
SYG-70CR-BA
Manufacturer:
Future Designs Inc.
HK JDW NO:
308-SYG-70CR-BA
Package:
Datasheet:
SYG-70CR-BA
Description:
RENESAS SYNERGY 7.0" RES TOUCH L
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SYG-70CR-BA
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Published
    2017
  • Part Status
    Active
  • Display Type
    TFT - Color
  • Viewing Area
    154.08mm W x 85.95mm H
  • Touchscreen
    Resistive
  • Dot Pixels
    800 x 480 (WVGA)
  • Background Color
    Black
  • Diagonal Screen Size
    7 177.80mm
  • Graphics Color
    Red, Green, Blue (RGB)
  • Dot Pitch
    0.18mm Wx0.20mm H