  • T110A105J035ASTR
T110A105J035ASTR
advertisement
Manufacturer No:
T110A105J035ASTR
HK JDW NO:
417-T110A105J035ASTR
Description:
1μF 5% 125°C-Max -55°C-Min 8Ohm Metal
Step5Bar-code shipping tag
T110A105J035ASTR
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    1μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    8Ohm
  • Diameter
    3.43mm
  • Length
    7.26mm