  • T110A124J035AT7200
T110A124J035AT7200
advertisement
Manufacturer No:
T110A124J035AT7200
HK JDW NO:
417-T110A124J035AT7200
Description:
120nF 5% 125°C-Max -55°C-Min 26Ohm Metal
Step5Bar-code shipping tag
T110A124J035AT7200
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    120nF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    26Ohm
  • Diameter
    3.43mm
  • Length
    7.26mm