  • T110A472J050ATTR
T110A472J050ATTR
advertisement
Manufacturer No:
T110A472J050ATTR
HK JDW NO:
417-T110A472J050ATTR
Description:
4.7nF 5% 125°C-Max -55°C-Min Metal
Step5Bar-code shipping tag
T110A472J050ATTR
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    4.7nF
  • Diameter
    3.43mm
  • Length
    7.26mm