  • T110A473M035AS-T&R
T110A473M035AS-T&R
advertisement
Manufacturer No:
T110A473M035AS-T&R
HK JDW NO:
417-T110A473M035AS-T&R
Description:
47nF 20% 125°C-Max 0°C-Min 13Ohm Polar Metal
Step5Bar-code shipping tag
T110A473M035AS-T&R
  • Tolerance
    20%
  • Termination
    Axial
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Voltage - Rated
    35V
  • Capacitance
    47nF
  • Voltage - Rated DC
    35V
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    13Ohm
  • Polarity
    Polar
  • Lead Diameter
    510 μm
  • Dissipation Factor
    3 %
  • Current - Leakage
    100nA
  • Diameter
    3.43mm
  • Height
    510μm
  • Length
    6.35mm