  • T110C476K015AS-T&R
T110C476K015AS-T&R
advertisement
Manufacturer No:
T110C476K015AS-T&R
HK JDW NO:
417-T110C476K015AS-T&R
Description:
47μF 10% 125°C-Max -55°C-Min 1.3Ohm Polar Metal
Step5Bar-code shipping tag
T110C476K015AS-T&R
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    47μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    1.3Ohm
  • Polarity
    Polar
  • Dissipation Factor
    6 %
  • Diameter
    7.34mm
  • Length
    17.42mm