  • T140C187K015AS-T&R
T140C187K015AS-T&R
advertisement
Manufacturer No:
T140C187K015AS-T&R
HK JDW NO:
417-T140C187K015AS-T&R
Description:
180μF 10% 125°C-Max -55°C-Min 600mOhm Tape & Reel Metal
Step5Bar-code shipping tag
T140C187K015AS-T&R
  • Package / Case
    Metal
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    180μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    600mOhm
  • Diameter
    7.34mm
  • Length
    17.42mm