  • T140D337M010ATTR
T140D337M010ATTR
advertisement
Manufacturer No:
T140D337M010ATTR
HK JDW NO:
417-T140D337M010ATTR
Package:
Metal
Datasheet:
Description:
330μF 20% 85°C-Max 0°C-Min 500mOhm Tape & Reel Metal
Step5Bar-code shipping tag
T140D337M010ATTR
  • Package / Case
    Metal
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Voltage - Rated
    10V
  • Capacitance
    330μF
  • Voltage - Rated DC
    10V
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    500mOhm
  • Dissipation Factor
    8 %
  • Current - Leakage
    16μA
  • Diameter
    8.92mm
  • Length
    19.05mm