  • T190A175K125AS
T190A175K125AS
advertisement
Manufacturer No:
T190A175K125AS
HK JDW NO:
417-T190A175K125AS
Description:
1.7μF 10% 125°C-Max -55°C-Min
Step5Bar-code shipping tag
T190A175K125AS
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    125V
  • Capacitance
    1.7μF
  • Length
    11.51mm