  • T192C127K025AS
T192C127K025AS
advertisement
Manufacturer No:
T192C127K025AS
HK JDW NO:
417-T192C127K025AS
Description:
120μF 10% 125°C-Max -55°C-Min
Step5Bar-code shipping tag
T192C127K025AS
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    25V
  • Capacitance
    120μF
  • Length
    19.46mm