  • T192C337M006AS
T192C337M006AS
advertisement
Manufacturer No:
T192C337M006AS
HK JDW NO:
417-T192C337M006AS
Description:
330μF 20% 125°C-Max -55°C-Min
Step5Bar-code shipping tag
T192C337M006AS
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    6V
  • Capacitance
    330μF
  • Length
    19.46mm