  • T212A224K050BSTR
T212A224K050BSTR
advertisement
Manufacturer No:
T212A224K050BSTR
HK JDW NO:
417-T212A224K050BSTR
Description:
220nF 10% 125°C-Max -55°C-Min 17Ohm Tape & Reel Metal
Step5Bar-code shipping tag
T212A224K050BSTR
  • Package / Case
    Metal
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    10%
  • Termination
    Axial
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    220nF
  • Military Standard
    MIL-PRF-39003
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    17Ohm
  • Diameter
    3.43mm
  • Length
    7.26mm