  • T212B225M050MSTR
T212B225M050MSTR
advertisement
Manufacturer No:
T212B225M050MSTR
HK JDW NO:
417-T212B225M050MSTR
Description:
2.2μF 20% 125°C-Max -55°C-Min 3.5Ohm Tape & Reel Metal
Step5Bar-code shipping tag
T212B225M050MSTR
  • Package / Case
    Metal
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    20%
  • Termination
    Axial
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    2.2μF
  • Military Standard
    MIL-PRF-39003
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    3.5Ohm
  • Diameter
    4.7mm
  • Length
    12.04mm