  • T212B336M010RSTR
T212B336M010RSTR
advertisement
Manufacturer No:
T212B336M010RSTR
HK JDW NO:
417-T212B336M010RSTR
Description:
33μF 20% 125°C-Max -55°C-Min 2.1Ohm Tape & Reel Metal
Step5Bar-code shipping tag
T212B336M010RSTR
  • Package / Case
    Metal
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    20%
  • Termination
    Axial
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    33μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    2.1Ohm
  • Diameter
    4.7mm
  • Length
    12.04mm