  • T212C127K010MSTR
T212C127K010MSTR
advertisement
Manufacturer No:
T212C127K010MSTR
HK JDW NO:
417-T212C127K010MSTR
Description:
120μF 10% 125°C-Max -55°C-Min 1Ohm Tape & Reel Metal
Step5Bar-code shipping tag
T212C127K010MSTR
  • Package / Case
    Metal
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    120μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    1Ohm
  • Diameter
    7.34mm
  • Length
    17.42mm