  • T24C336K075USS
T24C336K075USS
advertisement
Manufacturer No:
T24C336K075USS
Manufacturer:
Vishay Sprague
HK JDW NO:
874-T24C336K075USS
Package:
Nonstandard
Datasheet:
Description:
T24S336K075CUS
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
T24C336K075USS
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Mfr
    Vishay Sprague
  • Operating Temperature
    -55°C ~ 200°C
  • Series
    HI TMP?, T24
  • Size / Dimension
    0.303" L x 0.280" W (7.70mm x 7.10mm)
  • Tolerance
    ±10%
  • Type
    Hermetically Sealed
  • Voltage - Rated
    75 V
  • Capacitance
    33 μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    2.5Ohm @ 120Hz