  • T322A564K025ASTR
T322A564K025ASTR
advertisement
Manufacturer No:
T322A564K025ASTR
HK JDW NO:
417-T322A564K025ASTR
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
560nF 10% 85°C-Max -55°C-Min 14Ohm Molded
Step5Bar-code shipping tag
T322A564K025ASTR
  • Package / Case
    Molded
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    25V
  • Capacitance
    560nF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    14Ohm
  • Dissipation Factor
    3 %
  • Length
    6.6mm