  • T322B105M035AT7200
T322B105M035AT7200
advertisement
Manufacturer No:
T322B105M035AT7200
HK JDW NO:
417-T322B105M035AT7200
Package:
Description:
1μF 20% 85°C-Max -55°C-Min 8Ohm
Step5Bar-code shipping tag
T322B105M035AT7200
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Tolerance
    20%
  • Termination
    Axial
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    1μF
  • Voltage - Rated DC
    35V
  • Dielectric
    Tantalum
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    8Ohm
  • Dissipation Factor
    3 %
  • Current - Leakage
    500nA
  • Length
    7.37mm