  • T322E106K050AS7200
T322E106K050AS7200
advertisement
Manufacturer No:
T322E106K050AS7200
HK JDW NO:
417-T322E106K050AS7200
Description:
10μF 10% 85°C-Max -55°C-Min 1.6Ohm
Step5Bar-code shipping tag
T322E106K050AS7200
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Published
    2004
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    50V
  • Capacitance
    10μF
  • Dielectric
    Tantalum
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    1.6Ohm
  • Dissipation Factor
    6 %
  • Current - Leakage
    4μA
  • Length
    13.46mm