  • T330C685M035ASTR
T330C685M035ASTR
advertisement
Manufacturer No:
T330C685M035ASTR
HK JDW NO:
417-T330C685M035ASTR
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
6.8μF 20% Molded
Step5Bar-code shipping tag
T330C685M035ASTR
  • Package / Case
    Molded
  • Tolerance
    20%
  • Capacitance
    6.8μF
  • Depth
    4.32mm
  • Lead Pitch
    5.08mm