  • T340A684M035AS
T340A684M035AS
advertisement
Manufacturer No:
T340A684M035AS
HK JDW NO:
417-T340A684M035AS
Description:
680nF 20% 2-Termination POLARIZED TANTALUM (DRY/SOLID) 0.001mA Bulk Molded
Step5Bar-code shipping tag
T340A684M035AS
  • Tolerance
    20%
    2
  • Termination
    Radial
  • Capacitance
    680nF
  • Lead Pitch
    2.5mm
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Polarity
    POLARIZED
  • Rated (DC) Voltage (URdc)
    35V
  • Size Code
    1917
  • Leakage Current
    0.001mA
  • Tan Delta
    0.06
  • ESR
    10000 mΩ
  • Height
    7.3mm
  • Length
    4.7mm
  • Width
    4.2mm