  • T491D226M025AT4861
T491D226M025AT4861
advertisement
Manufacturer No:
T491D226M025AT4861
HK JDW NO:
417-T491D226M025AT4861
Description:
22μF ±20% 800mOhm Tape & Reel (TR) 2917 (7343 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
T491D226M025AT4861
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.287Lx0.169W 7.30mmx4.30mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Voltage - Rated
    25V
  • Capacitance
    22μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    800mOhm
  • Lifetime @ Temp
    2000 Hrs @ 125°C
  • Height Seated (Max)
    0.122 3.10mm