  • T491D336K020AT4860
T491D336K020AT4860
advertisement
Manufacturer No:
T491D336K020AT4860
HK JDW NO:
417-T491D336K020AT4860
Description:
33μF ±10% 800mOhm Tape & Reel (TR) 2917 (7343 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
T491D336K020AT4860
  • Part Status
    Active
  • Voltage - Rated
    20V
  • Capacitance
    33μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    800mOhm
  • Lifetime @ Temp
    2000 Hrs @ 125°C
  • Height Seated (Max)
    0.122 3.10mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.287Lx0.169W 7.30mmx4.30mm
  • Tolerance
    ±10%