  • T491D476M035AT
T491D476M035AT
advertisement
Manufacturer No:
T491D476M035AT
HK JDW NO:
417-T491D476M035AT
Package:
Datasheet:
Description:
47μF 20% 7343-31
Step5Bar-code shipping tag
T491D476M035AT
  • Package / Case
  • Tolerance
    20%
  • Capacitance
    47μF
  • Voltage - Rated DC
    35V
  • Height
    2.8mm
  • Length
    7.3mm
  • Width
    4.3mm