  • T50D337M6R3C0025
T50D337M6R3C0025
advertisement
Manufacturer No:
T50D337M6R3C0025
Manufacturer:
Vishay Sprague
HK JDW NO:
874-T50D337M6R3C0025
Package:
2917 (7343 Metric)
Datasheet:
Description:
T50D337M6R3C0025
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
T50D337M6R3C0025
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    2917 (7343 Metric)
  • Mfr
    Vishay Sprague
  • Operating Temperature
    -55°C ~ 125°C
  • Series
    vPolyTan? T50
  • Size / Dimension
    0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
  • Tolerance
    ±20%
  • Type
    Molded
  • Voltage - Rated
    6.3 V
  • Capacitance
    330 μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    25mOhm @ 100kHz