  • T5622-27.027M
T5622-27.027M
advertisement
Manufacturer No:
T5622-27.027M
Manufacturer:
CTS Corporation
HK JDW NO:
221-T5622-27.027M
Package:
CLCC
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
T5622-27.027M
  • Package / Case
    CLCC
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Frequency
    27.027MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Supply Voltage
    5V