  • T604-025.0M
T604-025.0M
advertisement
Manufacturer No:
T604-025.0M
HK JDW NO:
179-T604-025.0M
Step5Bar-code shipping tag
T604-025.0M
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Frequency
    25MHz
  • Current - Supply (Max)
    6mA
  • Max Supply Current
    2.1mA
  • Height
    2.0066mm
  • Height Seated (Max)
    0.079 2.00mm