  • T604-038.88M
T604-038.88M
advertisement
Manufacturer No:
T604-038.88M
HK JDW NO:
179-T604-038.88M
Package:
10-SMD, No Lead
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 8083
Step5Bar-code shipping tag
T604-038.88M
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    38.88MHz
  • Current - Supply (Max)
    6mA
  • Max Supply Current
    2.1mA
  • Height
    2.3876mm
  • Height Seated (Max)
    0.094 2.40mm