  • T73XW103KT20
T73XW103KT20
advertisement
Manufacturer No:
T73XW103KT20
HK JDW NO:
875-T73XW103KT20
Package:
Datasheet:
T73XW103KT20
Description:
Trimmer Resistors - Through Hole 1/4SQ H/ADJ 10K
Step5Bar-code shipping tag
T73XW103KT20
    Through Hole
  • Published
    2016
  • Tolerance
    20%
  • Resistance
    10kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    500mW