  • T73XW202KT20
T73XW202KT20
advertisement
Manufacturer No:
T73XW202KT20
HK JDW NO:
875-T73XW202KT20
Package:
Datasheet:
T73XW202KT20
Description:
Trimmer Resistors - Through Hole 1/4"SQ H/ADJ 2K
Step5Bar-code shipping tag
T73XW202KT20
    Through Hole
  • Weight
    599.989307mg
  • Tolerance
    20%
  • Termination
    Pin
  • Resistance
    2kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    500mW