  • T86D226M020ESAL
T86D226M020ESAL
advertisement
Manufacturer No:
T86D226M020ESAL
HK JDW NO:
874-T86D226M020ESAL
Package:
2917 (7343 Metric)
Datasheet:
T86D226M020ESAL
Description:
22μF ±20% 350mOhm 2-Termination 0.0044mA Tape & Reel (TR) 2917 (7343 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
T86D226M020ESAL
  • Package / Case
    2917 (7343 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    0.287Lx0.169W 7.30mmx4.30mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Voltage - Rated
    20V
  • HTS Code
  • Capacitance
    22μF
  • Packing Method
    TR, 7 INCH
  • Depth
    4.3mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    350mOhm
  • Rated (DC) Voltage (URdc)
    20V
  • Leakage Current
    0.0044mA
  • Tan Delta
    0.06
  • Manufacturer Size Code
    D
  • Height
    2.8mm
  • Height Seated (Max)
    0.122 3.10mm
  • Length
    7.3mm