  • T93YB101KT20Q85
T93YB101KT20Q85
advertisement
Manufacturer No:
T93YB101KT20Q85
HK JDW NO:
875-T93YB101KT20Q85
Package:
Datasheet:
T93YB101KT20Q85
Description:
Res Cermet Trimmer 100 Ohm 10% 1/2W 21(Elec)/23(Mech)Turn 2.2mm (9.7 X 5 X 11.1mm) Pin Thru-Hole Tube
Step5Bar-code shipping tag
T93YB101KT20Q85
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    100Ohm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C