  • T93Z474KT20
T93Z474KT20
advertisement
Manufacturer No:
T93Z474KT20
HK JDW NO:
875-T93Z474KT20
Package:
Datasheet:
T93Z474KT20
Description:
Res Cermet Trimmer 470K Ohm 10% 13/100W 21(Elec)/23(Mech)Turn 2.2mm (9.7 X 11 X 5.2mm) Pin Thru-Hole Tube
Step5Bar-code shipping tag
T93Z474KT20
    Through Hole
  • Published
    2016
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    470kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C