  • T9XA104KT20
T9XA104KT20
advertisement
Manufacturer No:
T9XA104KT20
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-T9XA104KT20
Package:
Datasheet:
T9XA104KT20
Description:
Res Cermet Trimmer 100K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 21(Elec)/23(Mech)Turn 2.2mm (11 X 5 X 9.8mm) Pin Thru-Hole Tube
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
T9XA104KT20
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Mount
    Through Hole
  • Published
    2017
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Termination
    Pin
  • Resistance
    100kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Depth
    5mm
  • Military Standard
    Not
  • Length
    11mm