  • TA045150WH10238BJ1
TA045150WH10238BJ1
advertisement
Manufacturer No:
TA045150WH10238BJ1
Manufacturer:
Vishay Beyschlag
HK JDW NO:
878-TA045150WH10238BJ1
Package:
Nonstandard, Tabbed
Description:
TA 1000pF 13000V 13kV Ceramic Capacitor ±20% 2.559Dia 65.00mm Chassis Mount Nonstandard, Tabbed
Step5Bar-code shipping tag
TA045150WH10238BJ1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Mount
    Panel
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Package / Case
    Nonstandard, Tabbed
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    TA
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    2.559Dia 65.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    General Purpose
  • Voltage - Rated
    13000V 13kV
  • Capacitance
    1000pF