  • TA45-ABFXLJ11C0
TA45-ABFXLJ11C0
advertisement
Manufacturer No:
TA45-ABFXLJ11C0
Manufacturer:
Schurter Inc.
HK JDW NO:
685-TA45-ABFXLJ11C0
Package:
Datasheet:
TA45-ABFXLJ11C0
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TA45-ABFXLJ11C0
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Voltage - Rated DC
    60V
  • Current Rating (Amps)
    1.1A
  • Voltage - Rated AC
    240V