  • TAJB686K010RNJ
TAJB686K010RNJ
advertisement
Manufacturer No:
TAJB686K010RNJ
Manufacturer:
KYOCERA AVX
HK JDW NO:
17928-TAJB686K010RNJ
Package:
Datasheet:
Description:
68uF 10V -55℃~+125℃ 1.4Ω@100kHz ±10% CASE-B_3528 Tantalum Capacitors ROHS