  • TAJD337K010TNJV
TAJD337K010TNJV
advertisement
Manufacturer No:
TAJD337K010TNJV
HK JDW NO:
66-TAJD337K010TNJV
Package:
2917 (7343 Metric)
Datasheet:
Description:
330μF ±10% 900mOhm Tape & Reel (TR) 2917 (7343 Metric)
Quantity:
In Stock : 1240
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
TAJD337K010TNJV
  • Factory Lead Time
    23 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.287Lx0.169W 7.30mmx4.30mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Feature
    Automotive
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Type
    Molded
  • Voltage - Rated
    10V
  • Capacitance
    330μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    900mOhm
  • Lifetime @ Temp
    2000 Hrs @ 125°C
  • Manufacturer Size Code
    D
  • Height Seated (Max)
    0.122 3.10mm