  • TBL007A-500-22GY
TBL007A-500-22GY
advertisement
Manufacturer No:
TBL007A-500-22GY
Manufacturer:
CUI Devices
HK JDW NO:
207-TBL007A-500-22GY
Package:
Datasheet:
TBL007A-500-22GY
Description:
0.197 5.00mm Gray Tray Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Through Hole 45° (135°) Angle with Board Screwless - Spring Cage, Tension Clamp 1 Levels 14-26 AWG TBL007A-500
Quantity:
In Stock : 8692
Step5Bar-code shipping tag
TBL007A-500-22GY
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Housing Material
    Polyamide (PA66), Nylon 6/6
  • Contact Material - Plating
    Copper Alloy - Tin Plated
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Packaging
    Tray
  • Series
    TBL007A-500
  • Feature
    Interlocking (Side)
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Color
    Gray
  • Pitch
    0.197 5.00mm
  • Wire Gauge
    14-26 AWG
  • Voltage
    300V
  • Number of Levels
    1
  • Current
    15A