  • TC-0522C-1.5-260G
TC-0522C-1.5-260G
advertisement
Manufacturer No:
TC-0522C-1.5-260G
Manufacturer:
HCTL
HK JDW NO:
17947-TC-0522C-1.5-260G
Description:
No Gull Wing 50mA 100MΩ 80000 260gf@±50gf 12V -25℃~+85℃ 1.5mm Golden Round Button Brick nogging SPST SMD Tactile Switches ROHS