  • TC-1212-7.3-160G
TC-1212-7.3-160G
advertisement
Manufacturer No:
TC-1212-7.3-160G
Manufacturer:
HCTL
HK JDW NO:
17947-TC-1212-7.3-160G
Package:
Datasheet:
Description:
No -25℃~+85℃ PCPin 7.3mm Yellow 50mA Round Button Straight SPST 100MΩ 80000 12V 160gf@±50gf Plugin Tactile Switches ROHS