  • TC-6610-4.3-160G
TC-6610-4.3-160G
advertisement
Manufacturer No:
TC-6610-4.3-160G
Manufacturer:
HCTL
HK JDW NO:
17947-TC-6610-4.3-160G
Package:
Datasheet:
Description:
No -25℃~+85℃ PCPin 4.3mm Black 50mA Round Button Straight SPST 100MΩ 80000 12V 160gf@±50gf Plugin Tactile Switches ROHS