  • TC020080BP25136BH1
TC020080BP25136BH1
advertisement
Manufacturer No:
TC020080BP25136BH1
HK JDW NO:
878-TC020080BP25136BH1
Description:
TC 250pF 8000V 8kV Ceramic Capacitor ±10% 1.772Dia 45.00mm Chassis Mount Nonstandard, Tabbed
Step5Bar-code shipping tag
TC020080BP25136BH1
  • Size / Dimension
    1.772Dia 45.00mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Voltage - Rated
    8000V 8kV
  • Capacitance
    250pF
  • Height Seated (Max)
    6.142 156.00mm