  • TC045150WH10236BJ1
TC045150WH10236BJ1
advertisement
Manufacturer No:
TC045150WH10236BJ1
HK JDW NO:
878-TC045150WH10236BJ1
Description:
TC 1000pF 13000V 13kV Ceramic Capacitor ±10% 1.772Dia 45.00mm Chassis Mount Nonstandard, Tabbed
Step5Bar-code shipping tag
TC045150WH10236BJ1
    Bulk
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    1.772Dia 45.00mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Voltage - Rated
    13000V 13kV
  • Capacitance
    1000pF
  • Height Seated (Max)
    6.142 156.00mm